Moje názory

Kouření a můj názor na to

Black-girl-life.blogerka.cz (») | 21. 2. 2010 | přečteno: 14438× | komentáře: 100, poslední: 1. 6.
Já kouřila, občas dostanu na cigo chut hlavně když se potřebuji uklidnit.Ale jinak už bych to svinctvo nikdy nestrčila do pusi. číst dál

Proč všem jde jen o vzhled?!

Ptám se na tu otázku proč skoro všem jde o vzhled? číst dál

Každý má právo na svůj styl!!

Tak že tenhle článek bude o stylech a tady tím vším... číst dál