Upíři....existují?

Napsal Black-girl-life.blogerka.cz (») 21. 2. 2010 v kategorii Tajemno, přečteno: 29870×

Nikdo jistě neví,jestli upíři skutečně existují nebo zda je to výmysl,ovšem je to téma,o kterém lidé mluví od pradávna až do současnosti,což dokazuje nový film Stmívání(který je ovšem jen výplodem fantazie režisérů a málo z toho je pravdy).
V původní mytologii Slovanů, ale též Germánů se upírem stával člověk zemřelý nečistým způsobem, (sebevrah, popravený zločinec), či vůbec osoba nějak se vylučující se ze společnosti lidí, nebo skonavší nepřirozenou smrtí (čaroděj užívající černou magii, nebo oběť čaroděje). V dobách po přijetí křestanství(kdy se navíc těla mrtvých přestala spalovat, nebo pohřbívat staletí ověřenými způsoby) se také začalo věřit, že se upírem může stát osoba pohřbená bez obřadů (např. nepokřtěné dítě), pokud byly obřady provedeny špatně, nebo osoba narozená v určitou dobu (např. o Vánocích. Podle srbských tradic se upírem mohl stát i živý člověk s vrozenými předpoklady.A také člověk,který byl od upíra napaden.
Člověk by si řekl,že ted,v současnosti nic takového neexistuje,copak někdo potkal na ulici upíra?Bledou bytost v černém plášti,rudými rty a velkými špičáky?Taky bych se tomu možná zasmála…ale ted už ne.V současnosti jsou dva druhy upírů-ti,co opravdu touží po lidské krvi a ti,kteří dokáží cítit a vysát energii a těch je víc.S jedním upírem…jsem se totiž seznámila.Patří mezi ty,co dokáží vysát člověka enegrii,někdy i nechtěně ublížit.Ale někdy má chut i na krev.Nevím.Nedá se popsat ten pocit,když vám někdo řekne,že by vás chtěl kousnout,ale to by mohlo vést ke smrti a to nechce.Navíc ten nejistý pocit z toho,že měl tu možnost,když mě líbal na rozloučenou,opravdu jakoby mě chtěl sníst.Asi ted kroutíte hlavou a říkáte si,ježiš ta holka je asi fakt úplně blbá,ale já to myslím vážně.Nahání mi to strach.Dokonce vím,že upíři se zakousnou do levé strany krku,protože tam máme tepnu (na druhé straně je žíla) a v tepně proudí okysličená krev,která upírům chutná víc.Zajímavé,že?

Brzy snad dodám další informace.Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Poutnice z IP 95.129.246.*** | 7.9.2016 13:32
Ahoj vím že o existeni upírů se diskutuje po řadu let,ale co je pravdou zůstává vždy utajeno. No ce se upírů týče je mnoho legend co se toho všeho týče.

No rozhodně je sposta důkazů: Od psychyckého vampírizmu,po astrální, i po fizický, tak ten náboženský.

Co se astralního upírství týče, existuje mnoho doložených to důkazů o posmrtném to životě, kdy jsou dokládany výpovědmi svědků, jenž prosšli klinickou smrtí, zajímavé je že tito lidé si pamatují mnohé rozhovory  a události  z místnosi kde se nacházelo jejich tělo, ale i mimo ní. Co se elektro psychologie týče, je doloženo to že hmota může šířit unformace, tak jako hmota samotného prostoru, kdy hmota se skládá z energie, a energie z hmoty a to i samo vědomí, takže i když ona část hmoty těla zanikne, hmota vědomí přetrvá. To osvětluje existenci duchů i astrálních upírů.

jinak co se fyzického upírství týče je samo spojováno s psychýckým to vápírizmem, tedy u psychyckých to poruch jedinců ale přesto vše jsou i jiná to fakta. Tak jako náboženský to vampírismus smile je toho tolik až je to na hlavu!!!

V jistých to věcech co se náboženského vapírismu týče je dost zajímavé to jak mnozí to naši předci obětovali své blízké oněm krvavím to bohům. Co byli tito bozy zač byly to snad upíři jenž vedli k uctívání, pokud ne tak jak to ty lidi napadlo bát se těchto sil a obětovat jim. Je mnoho doložených to zmínek otom že se naši to předci chtěli těmto tvorům podobat, tak jako jiným to věcem jenž je obklopovaly. Májové uctívaly krokodýla a zdobili si těla jizvami, jenž vypadají jako kůže krokodíla, to samé i dnes žijící africký to kmem. Dalším faktem je ono tvarování to lebek a zbrušování zubů aby se předci přiblížili ke svým to bohům,  přesto nalézáme ostatky jenž mají jako by zbroušené to zuby a vytvorované to lebky bez umyslného to zásahu a zarážejícím to faktem je,že ostatky mají vyvinutější to tesátky.Co se učtívání hadích a ještěrčích to kultů týče, jsou zarážející ony ostatky humanoidních to plazů. Svět je plný legend o tajemných to tvorech tak jako bible sama, od obrů po upíry, či trpaslíky mnozí se této myšlence smějí, přesto jsou doloženy archeologické to nálezy koster obrů a můmie malích lidských humanoidů, jenž mají lidskou DNA  oto zarážejíci je i onen fakt že existuje mnoho legend o trháni, čtvrcení a pálení démonů, oto zarážející je onen fakt v tom že mnohé stopy tvarů lebek a zubů mnohdy nalézáme právě na ostatcích protivapíristických to procesů.

Zárověn Existuje spousta nemocí. Alergie na kovy, vodu, slunce, jimiž lidé trpí, a jsou sami mnohdy spojovány s upíry, je tedy možné že i upíři mohli po genetické to stránce trpět touto nemocí tak jako je sám dosti zarážející onen jev spontálního samovznícení, jenž dokládán i dnes a v dávné to minulosti je sám spojován hlavně s upíry, co se spontálního samovznícení člověka týče proběhli za bílého dne, takže člověk sám ani nemusí být upír aby uhořel za živa.
Jinak o legendách o živích to mrtvích: Je spousta biologických to vlivů, jenž probíhají uvnitř těl, pudní to konzervace těla, či posmrtný to parazitizmus těl upírů.
více na vapirismus.blog.czsmile bavte se lidičky smile
jijik z IP 188.134.176.*** | 30.10.2016 18:15
ok podívám se smile
Ghul z IP 95.129.245.*** | 30.3.2017 09:10
Mám dvě otázky na internetu je toho spousta ale zajímalo by mě jakou poslouchají upíři muziku a jak my to chcete dokázat že existují upíři a žádné a pš žádné kousavé poznámky jen jsem se zeptal
Hanča z IP 85.135.67.*** | 28.4.2017 17:45
Ahoj vsichni prosim nevi nekdo jak se stat upirem ? Ja uz zkousela snad vsechno a furt nic tak ja nwm
arzael z IP 82.144.144.*** | 2.9.2018 14:12
je tady pár způsobů např kousnutí atd atd atd ...........
arzael z IP 82.144.144.*** | 2.9.2018 12:56
vezmeme to z druhé strany věci proč by vám měli věřit proč by se s vámi dělili o tajemství když vás neznají já tady toho vím víc než vy všichni dohromady já je pochopil ale já stejně jako oni nejsem jako vy a nikdy nebudu znám hodně "lidí" možná autorka  to dokáže pochopit možná pár všímavejch lidí ale pochybuju
Veronika z IP 37.188.235.*** | 17.10.2018 13:16
Je zde pravý upír?


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a sedm